Prowadząc biznes we współczesnym świecie, trudno obejść się bez nowoczesnych technologii i profesjonalnego wsparcia informatycznego. Zapewnią one rozwój każdego przedsiębiorstwa, a także zwiększą szansę na finansowy oraz wizerunkowy sukces.

Firma CIO Consulting oferuje najwyższej jakości kompleksową obsługę informatyczną wszelkiego rodzaju podmiotów gospodarczych oraz profesjonalne, szerokie doradztwo z zakresu IT. Proponujemy Państwu między innymi następujące usługi: konsultacje IT; poradnictwo IT; obsługę IT; budowę stron internetowych; działania związane z ochroną danych osobowych.

Wieloletnia działalność w branży informatycznej pozwoliła nam zdobyć bogate doświadczenie, które wykorzystujemy w codziennej pracy do rzetelnego i sprawnego realizowania powierzonych nam zadań. Zapewniamy efektywną obsługę informatyczną firm działających w różnorakich branżach.

Zapraszamy do zapoznania się z pełnym wykazem usług naszej firmy!

 

Doradztwo IT

W obecnych czasach sukces biznesowy uzależniony jest od posiadania nowoczesnego zaplecza informatycznego oraz regularnego inwestowania w usprawniające pracę technologie i rozwiązania IT. W wielu zakładach produkcja oraz działania marketingowe prowadzone są z wykorzystaniem systemów informatycznych i technologii informatycznej, a sprzedaż nie jest możliwa bez odpowiednich systemów wspomagających.

Pomożemy Państwu opracować optymalne rozwiązania IT dla Państwa firmy z  wykorzystaniem najnowocześniejszych i bezpiecznych technologii. Zapraszamy do kontaktu!

Oferta firmy

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółową ofertą firmy CIO Consulting. Dla Państwa wygody została ona podzielona na kilka modułów z obszaru IT, które możecie Państwo wybrać samodzielnie lub zdając się na nasze doradztwo. Każdy z modułów dopasowujemy do indywidualnych potrzeb naszego Klienta. Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania i udzielimy potrzebnych informacji. Po wstępnej analizie zakresu prac przedstawimy proponowaną wycenę.

Nasz zakres działań obejmuje:

O firmie

Blisko 20-letnie doświadczenie w branży nowoczesnych technologii informatycznych pozwoliło na założenie firmy CIO Consulting. Zdobyta wiedza z zakresu IT i jego efektywnego wykorzystywania oraz wysokie kwalifikacje pozwalają mu na profesjonalną obsługę Klientów i dzielenie się swoimi umiejętnościami.

CIO Consulting zapewni Państwu najwyższą jakość świadczonych usług. Działamy profesjonalnie, sprawnie i legalnie, dokładając wszelkich starań, by nasi Klienci dzięki naszej pracy osiągnęli jak największe korzyści.